IN-001 Yönetim Sistemleri Uzmanı

Üniversitelerin İşletme, Yönetim Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Enformatik veya Bilgisayarlı Muhasebe bölümlerinden mezun, bilgi yönetim sistemleri hakkında deneyimli.

IN-002 İletişim Uzmanı

Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Reklamcılık, Görsel İletişim, Gazetecilik veya dengi bir İletişim fakültesi bölümünden mezun metin yazımı, kampanya yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda tecrübeli.

IN-003 Yazılım Geliştirme Uzmanı

Yazılım Departmanında görevlendirilmek üzere WordPress, Joomla, Drupal vb CMS sistemlerinde tecrübeli ve uzman, SEO konusunda tecrübeli.

IN-004 Digital İletişim Uzmanı

İnternet üzerinden pazarlama iletişimi ve Sosyal Medya konularında uzman, yenilikleri yakından takip eden ve gelişime açık. Marka yönetimi ve görsel iletişim konusunda tecrübeli.

IN-005 Yönetici Asistanı

Tercihen İşletme Fakültesi mezunu, yönetim bilimleri ve yöneticilik konusunda tecrübe sahibi.

IN-006 Grafik Tasarımcı

Corel kullanmayan(!), pazarlama kampanyası fikirleri geliştirmede tecrübeli, hayatı görsel olarak algılayan, hem basılı hem de dijital mecralar için tasarımlar yapmakta tecrübeli.

IN-007 Satış Sorumlusu

Digital teknolojiler konusunda bilgi sahibi, gelişime açık, insan ilişkileri iyi, ikna kabiliyeti ve enerjisi yüksek. Diksiyonu düzgün ve prezentable.

    İsim Soyisim (gerekli)

    E-mail(gerekli)

    Pozisyon (gerekli)

    CV'nizi upload edin