Client: Bi’mola – Fun Kids
Task: Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Sosyal Medya Yönetimi
Graphic Designer: Halil Aktansoy
Project Coordinator: Ali Tüzünkan

En sevdiğimiz işlerimizden bir başkası da Bi’mola 🙂 Bu sefer sadece büyükler için çalışmadık, asıl hedef kitlemiz küçükler oldu.

Çocuklu ailelerin yakından tanıdığı sevimli mekan Fun Kids, Dereboyu’ndaki yeni mekanına Bi’mola kafe’yi eklemek istediğini, bu iki marka için bizimle çalışmak istediklerini söylediklerinde en az biz de küçükler kadar heycanlandık.

Aysun ve İpek Hanımın heycanı, bizim yaratıcı ellerimizle birleşti ve ortaya sevimli, sıcak, canlı bir iş çıktı.

Dereboyu’nda eski British Council binasına açılan, her gün taptaze yiyecek ve tatlılarla donatılmış bu renkli mekanın arka bahcesi tamamen çocuklar için tasarlandı. Güvenli, oyuncaklarla dolu, yemyeşil, kocaman bir bahçe.

Siz kahvenizi yudumlarken, çocuğunuz arka bahçede dilediğince oynayabilecek, taze, sağlıklı öğünlerimizden birini yiyebilecek, arkadaşlarıyla güvenli bir ortamda doğum gününü kutlayabilecek. Size de yorgunluk ve telaşla uğraşmak yerine, vaktinizi dilediğiniz gibi geçirmek kalacak.

Bizim için çok eğlenceli geçen bu çalışmanın ilk adımın atıp bi molayı ziyarete gittiğimizde, hayallerimizin çok ötesinde, çok daha eğlenceli olduğu kanısına vardık.

Hepimizin aklından aynı cümle geçti. “ah keşke içeri girip oynayabilsek” 🙂

Biz size ne kadar anlatsak da, kendi gözlerinizle görmeniz gerekiyor. eminiz ki çok daha başka bir hal alacak.

İlerideki günlerde gündüz ve gece çocuk bakımı ile ilgili programlarını uygulamaya koyacak bi’mola ve Fun Kids ailesine şimdiden başarılar dileriz.

Tecrübeli ekib ve profesyonel çalışanlarıyla başarılı olacaklarına inancımız tam.